Hakkımızda


Tiryaki Lojistik...


... tüm birikim ve işbirliklerinin bir ürünü olarak, dünya çapındaki gelişmelere hızla uyum sağlayarak bölgesindeki değişimin öncüleri arasında yer almaktadır.

2004 yılında Hatay / Payas'ta nakliye ve taahhüt, liman, tahmil, tahliye, depoculuk ve iş makinası sektöründe uzman personel kadrosu, geniş araç ve iş makinası parkı ile sektöründe öncü kuruluş olarak hizmet vermektedir.

Tiryaki lojistik; iş standartlarına uygun, iş güvenliği ön planda tutarak tüm işlerini başarı ile yapmıştır.

Tiryaki lojistik; iş hacmini genişleterek, yeni araç ve gereçlerle işlerine devam etmektedir. Şu anda rulo taşımacılığı, boru taşımacılığı, konteynır taşımacılığı, çimento taşımacılığı, dökme malzeme taşımacılığı, yükleme ve liman hizmetleri işlerini başarılı bir şekilde yürütmektedir.


Misyonumuz

Farkılıklar yaratarak lojistik sektöründe kalıcı üstünlükler sağlamak, değer yaratmak ve sahip olduğumuz prensiplerin ışığında müşterilimize sürdürülebilir verimliliği sunmak.

Vizyonumuz

Teknolojik altyapımıza, insan kanyaklarımıza ve araştırma geliştirme süreçlerine sürekli yatırım yaparak, müşterilerimizin verimlilik düzeylerini her zaman en üst seviyede tutmak.

Değerlerimiz

Müşteri Odaklılık, Öğrenme ve Gelişim, Çalışan Memnuniyeti, Sosyal İletişimi sağlamak, Takım Ruhu, Çevreye Ve Topluma Saygı, Güvenilirlik, İşbirliklerini Geliştirme, Sorumluluk Alma.