Hizmetlerimiz


Tiryaki Lojistik, gerçekleştirdiği nakliye planlamaları ile müşteri memnuniyeti ve kalite standartları ilkelerine uygun bir iş anlayışı il hizmet vermektedir.Müşterilerimize en iyi hizmeti vermek ve müşteri memnuniyetini maksimize etmek için işin zamanında ve hasarsız olarak teslimini ilke edinmiş olan Tiryaki Lojistik, uzmanlaşmış kadrosu ile yaygın ve etkili dağıtım organizasyonunu ile lojistik alanında uzman bir hizmet vermektedir. Güzergah optimizasyonu, toplam kazancın artması, kaynak israfının önlenmesi başlıca hedeflerimizdendir.
Tesis İşletmeciliğiLiman Hizmetleri

Konteyner Tahliye/Yükleme

45 m genişliğinde ve 340 m uzunluğunda bir iskeleye sahip olan Assan Port İskenderun; deneyimli kadrosu ve ileri teknoloji ekipmanları ile aynı anda iki konteyner gemisine birden hizmet verebilmektedir.

Reefer Konteyner Liman Hizmetleri

72 adet reefer konteyner bağlama noktası ile 24 saat boyunca reefer konteyner çalışma durumları ve iç ısıları yetkili personel tarafından sürekli olarak gözetim altında tutulmaktadır.

Konteyner Sabitleme

İç dolum yapılan konteynerlerde yükün alıcıya hasar oluşmadan teslim edilebilmesi için en uygun malzeme seçimi ile gemi üzerinde, tahliye ve yükleme öncesi ve sonrasında lashing unlashing hizmetleri, gemi ya da acente talebi üzerine sağlamaktadır.

CFS Hizmetleri (İç Yükleme, İç Boşaltma, Tam Tespit/Muayene)

CFS sahalarında rezervasyonlu sistem uygulanmakta olup, bu yöntem ile konteynerlerin planlanan zamanda işleme alınması sağlanmaktadır.

Terminal Hizmetleri

Gümrüklü ve gümrüksüz depolama sahaları sürekli kamera ile gözetim altında tutulmaktadır. Sahada yapılan çalışmalar ile aydınlatma ve güvenlik standartları yükseltilmiştir.Tahmil - Tahliye

Firmamız, liman hizmetleri kapsamında liman terminallerine gelen tüm gemilere deneyimli, uzman ve dinamik ekibi ile her türlü yükün tahmil – tahliye, lashing – unlashing ve diğer liman hizmetlerini, ayrıca bu hizmetlere bağlı diğer elleçleme (yükleme – boşaltma) işlerini kaliteli bir şekilde yerine getirmektediKarayolu Taşımacılığı

Müşteri memnuniyeti ve kalite standartları anlayışına uygun güvenilir iş ortakları sayesinde Komple/Parsiyel uluslararası karayolu taşımalarında müşterilerine hizmet vermektedir. Bu hizmetini diğer lojistik operasyonlarıyla entegre ederek, müşterilerimizin sevkiyatlarında tam sorumluluk ve istenilen hizmet seviyesinde, taşıma ve dağıtım çözümleri sunmaktadır.Araç Filomuz

  • Ekskavatör - 3 Adet
  • Loader - 4 Adet
  • Kamyon - 11 Adet
  • Çekici - 17 Adet
  • Damper Dorse - 5 Adet
  • Sal Dorse - 17 Adet